Novica
Na zaključnem delu turnirja v Budimpešti
U-17: DANES ZA 3. MESTO S KARPATY
Nino Kukovec, kapetan ekipe U-17
Budimpešta, drugi dan izločilnega dela turnirja Future Talents Cup. Po zmagi proti Partizanu v četrtfinalu je v boju za finale naša selekcija U-17 izgubila proti Rijeki z 1:4.

Tekmeci so se bolje znašli v dežju in ob močnem vetru. Hitro so povedli z 2:0, Tadej Pirtovšek je vmes zmanjšal zaostanek iz enajstmetrovke, v 24. minuti pa je naš vratar Alen Jurca ubranil udarec z bele točke. Na odmor se je odšlo z 2:1, mladi hrvaški nogometaši pa so v drugem polčasu zadeli še dvakrat in si priigrali nastop v finalu. Igrali so Jurca, Šlamberger (Simonič), Strah, Pirtovšek, Očko (Džankić), Grajfoner, Dobaj (Žižek), Žugelj (Mutavčić), Matko (Bozgo), Horvat (Frešer), Kukovec (Martinčič).

V drugem polfinalnem dvoboju Sturm – Karpaty Lviv 2:1. Naši upi bodo tako v četrtkovem programu igrali za končno 3. mesto z Ukrajinci, o zmagovalcu turnirja pa bo odločil obračun med Sturmom in Rijeko.