Novica
Pregled nastopov naših desetih predstavnikov v državnih selekcijah
REPREZENTANČNA ANALIZA
Martin Kramarič se vrača v klubski ritem kot strelec zadetka v Podgorici
Marwan Kabha: vseh 90 minut za Izrael ob zmagi proti Liechtensteinu (1:0), 67 minut ob porazu proti Španiji (0:1)

Valon Ahmedi: proti Španiji (0:3) ni igral za Albanijo, proti Italiji (0:1) je vstopil v igro v 90. minuti

Martin Kramarič: gol ob zmagi proti črnogorskim vrstnikom s 3:1, na igrišču vseh 90 minut; ob remiju selekcije U-21 v Luksemburgu (1:1) pa je igral 88
minut

Mitja Viler in Damjan Bohar v tekmah slovenske izbrane vrste proti Angliji in Škotski nista dobila priložnosti.

Imeli pa smo tudi množično udeležbo v selekciji U-19, s petimi našimi predstavniki. Žan Kolmanič, Adis Hodžić, Luka Koblar, Nino Žugelj in Tomi Horvat so ob zmagi proti Malti s 5:0 prav vsi imeli polno minutažo, Tomi Horvat pa je dosegel dva zadetka. Ob začetku kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo proti Madžarski (poraz 1:2) sta Kolmanič in Hodžić igrala vso tekmo, Horvat pa je vstopil v igro v 54. minuti. V torek je bil na sporedu še dvoboj z Nizozemci, ki se je končal 2:2. Kolmanič in Hodžić sta znova prebila na igrišču vseh 90 minut, Horvat je igral do 89. Zaradi izenačujočega zadetka v sodniškem podaljšku se našim upom ni uspelo uvrstiti v nadaljevanje kvalifikacijskih bojev.