sezona 2018/2019
Prediction league - sibica

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub �t. napovedi �t. tekem zmage neodlo�eni porazi dani:dobljeni to�ke
Maribor 35 35 28,00 0,00 0,00 78:7 84,00
Domale 35 35 18,00 5,00 6,00 52:26 59,00
DN Mura 35 35 12,00 10,00 6,00 36:27 46,00
Aluminij 33 33 12,00 8,00 7,00 34:27 44,00
Olimpija Ljubljana 34 34 8,00 10,00 10,00 37:34 34,00
Gorica 33 33 7,00 10,00 11,00 29:38 31,00
Celje 33 33 7,00 9,00 11,00 27:40 30,00
Rudar Velenje 34 34 5,00 7,00 15,00 26:48 22,00
Triglav 34 34 4,00 5,00 19,00 15:51 17,00
Krko 34 34 4,00 4,00 20,00 13:49 16,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved to�ke
1 Domale - Krko 2:0 2:0 7
1 Rudar Velenje - Maribor 0:5 0:4 5
1 Mura - Triglav Kranj 1:1 3:0 0
1 Aluminij - Celje 2:1 1:2 0
1 Gorica - Olimpija Ljubljana 2:0 1:1 0
2 Krko - Olimpija Ljubljana 0:0 1:0 1
2 Celje - Gorica 2:2 1:2 1
2 Triglav Kranj - Aluminij 1:3 0:0 0
2 Maribor - Mura 0:0 3:0 1
2 Domale - Rudar Velenje 3:1 2:1 5
3 Rudar Velenje - Krko 1:1 2:0 0
3 Mura - Domale 5:1 1:1 1
3 Aluminij - Maribor 2:5 0:2 4
3 Gorica - Triglav Kranj 1:1 3:0 0
3 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 1:1 4
4 Krko - Celje 1:1 1:1 7
4 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0:4 1:0 0
4 Maribor - Gorica 5:0 4:0 5
4 Domale - Aluminij 3:1 2:1 5
4 Rudar Velenje - Mura 3:2 1:1 0
5 Mura - Krko 0:1 3:0 0
5 Aluminij - Rudar Velenje 3:0 2:1 4
5 Gorica - Domale 1:0 1:1 1
5 Olimpija Ljubljana - Maribor 0:3 1:2 4
5 Celje - Triglav Kranj 1:3 2:0 0
6 Krko - Triglav Kranj 1:1 2:0 0
6 Maribor - Celje 1:1 6:0 0
6 Domale - Olimpija Ljubljana 1:2 3:0 0
6 Rudar Velenje - Gorica 0:2 1:1 0
6 Mura - Aluminij 3:2 1:1 0
7 Aluminij - Krko 1:0 2:0 5
7 Gorica - Mura 2:2 0:0 4
7 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5:0 3:2 4
7 Celje - Domale 0:0 1:2 0
7 Triglav Kranj - Maribor 1:5 0:2 4
8 Krko - Maribor 0:2 1:3 4
8 Domale - Triglav Kranj 1:2 2:0 0
8 Mura - Olimpija Ljubljana 0:2 1:1 0
9 Gorica - Krko 1:0 1:1 1
9 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 1:1 1
9 Celje - Mura 1:0 1:2 1
9 Triglav Kranj - Rudar Velenje 1:2 1:1 1
9 Maribor - Domale 2:2 2:0 1
10 Krko - Domale 0:4 2:0 0
10 Maribor - Rudar Velenje 3:0 4:0 5
10 Triglav Kranj - Mura 3:0 1:2 0
10 Celje - Aluminij 1:1 1:2 1
10 Olimpija Ljubljana - Gorica 2:2 2:1 1
12 Krko - Rudar Velenje 0:0 1:2 0
12 Domale - Mura 2:2 3:1 0
12 Maribor - Aluminij 2:1 3:0 4
12 Triglav Kranj - Gorica 2:4 1:2 4
12 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
14 Domale - Gorica 3:1 2:1 5
15 Triglav Kranj - Krko 4:3 0:1 0
15 Celje - Maribor 0:5 0:2 5
15 Olimpija Ljubljana - Domale 4:4 1:1 4
15 Gorica - Rudar Velenje 2:2 2:0 1
15 Aluminij - Mura 0:2 2:0 0
16 Krko - Aluminij 1:3 1:1 1
16 Mura - Gorica 1:0 1:2 1
16 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:2 1:3 5
16 Domale - Celje 1:1 3:0 0
16 Maribor - Triglav Kranj 4:1 4:0 5
17 Maribor - Krko 3:0 3:0 7
17 Triglav Kranj - Domale 1:4 1:3 5
17 Celje - Rudar Velenje 2:0 1:1 0
17 Olimpija Ljubljana - Mura 2:2 1:2 1
17 Gorica - Aluminij 0:1 1:1 1
18 Krko - Gorica 1:0 1:1 1
18 Aluminij - Olimpija Ljubljana 6:2 1:2 1
18 Mura - Celje 0:1 2:0 0
18 Rudar Velenje - Triglav Kranj 3:1 2:1 5
18 Domale - Maribor 1:2 1:2 7
19 Domale - Krko 2:1 3:0 4
19 Rudar Velenje - Maribor 1:3 0:3 5
19 Mura - Triglav Kranj 0:0 3:0 1
19 Aluminij - Celje 4:1 3:0 4
19 Gorica - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
22 Krko - Celje 1:1 0:1 1
22 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:1 1:1 1
22 Maribor - Gorica 2:1 3:0 4
22 Domale - Aluminij 3:0 3:0 7
22 Rudar Velenje - Mura 1:0 1:2 1
24 Krko - Triglav Kranj 1:3 0:1 4
24 Maribor - Celje 1:1 3:0 0
24 Domale - Olimpija Ljubljana 1:3 2:1 0
24 Rudar Velenje - Gorica 2:2 2:1 1
24 Mura - Aluminij 3:0 1:1 0
25 Aluminij - Krko 1:1 2:0 0
25 Gorica - Mura 0:1 1:1 1
25 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 3:3 3:0 1
25 Celje - Domale 2:3 1:0 0
25 Triglav Kranj - Maribor 1:2 1:4 5
26 Krko - Maribor 0:1 0:3 5
26 Domale - Triglav Kranj 6:1 2:0 4
26 Rudar Velenje - Celje 0:3 1:1 0
26 Mura - Olimpija Ljubljana 0:0 1:1 4
26 Aluminij - Gorica 3:1 1:0 4
27 Gorica - Krko 1:2 2:0 0
27 Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:0 1:2 0
27 Celje - Mura 0:2 1:1 0
27 Triglav Kranj - Rudar Velenje 0:4 1:0 0
27 Maribor - Domale 1:0 2:1 4
28 Krko - Domale 1:2 0:4 4
28 Maribor - Rudar Velenje 3:1 3:0 5
28 Triglav Kranj - Mura 2:1 1:2 0
28 Celje - Aluminij 1:0 1:1 1
28 Olimpija Ljubljana - Gorica 3:1 3:0 5
29 Olimpija Ljubljana - Krko 3:2 3:1 5
29 Gorica - Celje 4:0 0:2 0
29 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 2:0 5
29 Mura - Maribor 2:2 0:1 0
29 Rudar Velenje - Domale 1:2 1:2 7
31 Celje - Krko 0:0 2:0 1
31 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 3:0 4
31 Gorica - Maribor 1:3 0:3 5
31 Aluminij - Domale 0:3 1:2 4
31 Mura - Rudar Velenje 3:3 1:0 0
32 Krko - Mura 0:3 0:1 5
32 Rudar Velenje - Aluminij 3:0 1:1 0
32 Domale - Gorica 2:1 2:1 7
32 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:3 1:0 0
32 Triglav Kranj - Celje 0:3 1:1 0
33 Triglav Kranj - Krko 3:1 2:0 4
33 Celje - Maribor 1:3 1:2 5
33 Olimpija Ljubljana - Domale 1:4 1:1 1
33 Gorica - Rudar Velenje 1:2 1:1 1
33 Aluminij - Mura 0:1 1:0 0
35 Maribor - Krko 2:0 2:0 7
35 Triglav Kranj - Domale 1:4 1:1 1
35 Celje - Rudar Velenje 0:2 3:1 0
35 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 1:2 1
35 Gorica - Aluminij 0:0 1:2 0
36 Krko - Gorica 3:2 0:2 1
36 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 2:0 5
36 Mura - Celje 1:1 1:1 7
36 Rudar Velenje - Triglav Kranj 2:2 3:0 0
36 Domale - Maribor 2:1 1:2 0

<< nazaj na povzetek









13.krog LESTVICA
STRELCI
Luka Koper
27
Bravo
23
Olimpija
23
Maribor
21
DN Mura
20
Tabor Seana
16
Celje
15
Domale
12
Aluminij
11
Radomlje
9
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
14.krog
 
Tabor Seana
Maribor
 
24-10-2021
15.00
Stadion Rajko tolfa Seana