sezona 2018/2019
Prediction league - dosara

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub �t. napovedi �t. tekem zmage neodlo�eni porazi dani:dobljeni to�ke
Maribor 32 32 8,00 1,00 0,00 18:5 25,00
DN Mura 34 34 6,00 2,00 1,00 13:6 20,00
Domale 33 33 6,00 0,00 2,00 12:6 18,00
Olimpija Ljubljana 34 34 4,00 2,00 3,00 12:10 14,00
Gorica 33 33 2,00 4,00 4,00 11:13 10,00
Krko 33 33 2,00 0,00 6,00 6:13 6,00
Rudar Velenje 33 33 1,00 3,00 3,00 7:10 6,00
Aluminij 31 31 1,00 3,00 3,00 8:10 6,00
Celje 30 30 1,00 3,00 3,00 4:8 6,00
Triglav 33 33 0,00 2,00 6,00 7:17 2,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved to�ke
1 Domale - Krko 2:0 2:0 7
1 Rudar Velenje - Maribor 0:5 1:2 4
1 Mura - Triglav Kranj 1:1 3:1 1
1 Gorica - Olimpija Ljubljana 2:0 1:1 0
2 Krko - Olimpija Ljubljana 0:0 1:2 0
2 Celje - Gorica 2:2 1:1 4
2 Triglav Kranj - Aluminij 1:3 1:1 1
2 Maribor - Mura 0:0 1:1 4
2 Domale - Rudar Velenje 3:1 1:0 4
3 Rudar Velenje - Krko 1:1 2:1 1
3 Mura - Domale 5:1 1:0 4
3 Aluminij - Maribor 2:5 1:2 4
3 Gorica - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
3 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 2:0 1
4 Krko - Celje 1:1 1:0 1
4 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0:4 1:2 4
4 Maribor - Gorica 5:0 1:0 5
4 Domale - Aluminij 3:1 2:1 5
4 Rudar Velenje - Mura 3:2 1:2 1
5 Mura - Krko 0:1 2:0 0
5 Gorica - Domale 1:0 1:2 1
5 Olimpija Ljubljana - Maribor 0:3 1:3 5
6 Krko - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
6 Maribor - Celje 1:1 2:0 0
6 Domale - Olimpija Ljubljana 1:2 1:0 1
6 Rudar Velenje - Gorica 0:2 1:1 0
6 Mura - Aluminij 3:2 2:1 4
7 Gorica - Mura 2:2 1:1 4
7 Triglav Kranj - Maribor 1:5 0:3 4
8 Krko - Maribor 0:2 0:2 7
8 Domale - Triglav Kranj 1:2 3:1 0
8 Rudar Velenje - Celje 0:1 1:1 1
8 Mura - Olimpija Ljubljana 0:2 1:0 0
8 Aluminij - Gorica 0:0 2:1 0
9 Gorica - Krko 1:0 2:1 4
9 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 1:1 1
9 Celje - Mura 1:0 1:0 7
9 Triglav Kranj - Rudar Velenje 1:2 1:1 1
9 Maribor - Domale 2:2 2:1 1
10 Celje - Aluminij 1:1 1:1 7
10 Olimpija Ljubljana - Gorica 2:2 2:1 1

<< nazaj na povzetek









13.krog LESTVICA
STRELCI
Luka Koper
27
Bravo
23
Olimpija
23
Maribor
21
DN Mura
20
Tabor Seana
16
Celje
15
Domale
12
Aluminij
11
Radomlje
9
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
14.krog
 
Tabor Seana
Maribor
 
24-10-2021
15.00
Stadion Rajko tolfa Seana