sezona 2018/2019
Prediction league - Amaro

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub �t. napovedi �t. tekem zmage neodlo�eni porazi dani:dobljeni to�ke
Maribor 31 31 28,00 2,00 0,00 71:21 86,00
Olimpija Ljubljana 31 31 15,00 7,00 8,00 40:22 52,00
Domale 31 31 14,00 9,00 7,00 36:24 51,00
DN Mura 31 31 14,00 7,00 9,00 30:26 49,00
Celje 31 31 10,00 7,00 13,00 25:28 37,00
Gorica 31 31 10,00 5,00 15,00 28:35 35,00
Rudar Velenje 30 30 7,00 9,00 13,00 20:26 30,00
Triglav 30 30 9,00 3,00 17,00 21:42 30,00
Aluminij 31 31 5,00 9,00 16,00 22:42 24,00
Krko 31 31 4,00 8,00 18,00 16:43 20,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved to�ke
3 Rudar Velenje - Krko 1:1 1:0 1
3 Mura - Domale 5:1 1:1 1
3 Aluminij - Maribor 2:5 1:2 4
3 Gorica - Triglav Kranj 1:1 2:0 0
3 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 0:1 0
4 Krko - Celje 1:1 1:1 7
4 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0:4 0:3 5
4 Maribor - Gorica 5:0 2:1 4
4 Domale - Aluminij 3:1 2:0 4
4 Rudar Velenje - Mura 3:2 0:1 0
5 Mura - Krko 0:1 2:0 0
5 Aluminij - Rudar Velenje 3:0 1:0 5
5 Gorica - Domale 1:0 1:1 1
5 Olimpija Ljubljana - Maribor 0:3 1:2 4
5 Celje - Triglav Kranj 1:3 1:0 1
6 Krko - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
6 Maribor - Celje 1:1 2:0 0
6 Domale - Olimpija Ljubljana 1:2 1:0 1
6 Rudar Velenje - Gorica 0:2 1:0 0
6 Mura - Aluminij 3:2 1:0 4
7 Aluminij - Krko 1:0 1:1 1
7 Gorica - Mura 2:2 1:0 0
7 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5:0 1:0 5
7 Celje - Domale 0:0 1:0 1
7 Triglav Kranj - Maribor 1:5 1:3 5
8 Krko - Maribor 0:2 1:3 4
8 Domale - Triglav Kranj 1:2 2:0 0
8 Rudar Velenje - Celje 0:1 1:0 0
8 Mura - Olimpija Ljubljana 0:2 1:1 0
8 Aluminij - Gorica 0:0 1:1 4
9 Gorica - Krko 1:0 2:0 5
9 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:0 4
9 Celje - Mura 1:0 2:0 5
9 Triglav Kranj - Rudar Velenje 1:2 1:0 1
9 Maribor - Domale 2:2 1:0 0
10 Krko - Domale 0:4 0:1 5
10 Maribor - Rudar Velenje 3:0 2:0 5
10 Triglav Kranj - Mura 3:0 1:3 0
10 Celje - Aluminij 1:1 1:0 1
10 Olimpija Ljubljana - Gorica 2:2 2:1 1
11 Olimpija Ljubljana - Krko 1:1 1:0 1
11 Gorica - Celje 1:1 1:0 1
11 Aluminij - Triglav Kranj 2:0 1:0 5
11 Mura - Maribor 4:1 1:3 0
11 Rudar Velenje - Domale 2:1 2:0 5
12 Krko - Rudar Velenje 0:0 0:1 1
12 Domale - Mura 2:2 1:0 0
12 Maribor - Aluminij 2:1 5:1 5
12 Triglav Kranj - Gorica 2:4 1:0 0
12 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 0:1 4
13 Celje - Krko 2:1 1:0 4
13 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 2:0 2:0 7
13 Gorica - Maribor 0:3 1:3 5
13 Aluminij - Domale 0:0 1:0 1
13 Mura - Rudar Velenje 2:1 1:0 4
14 Krko - Mura 2:0 1:1 0
14 Rudar Velenje - Aluminij 3:2 1:0 4
14 Domale - Gorica 3:1 2:0 4
14 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:2 2:1 0
14 Triglav Kranj - Celje 1:2 1:0 1
15 Triglav Kranj - Krko 4:3 2:1 4
15 Celje - Maribor 0:5 1:3 4
15 Olimpija Ljubljana - Domale 4:4 1:2 0
15 Gorica - Rudar Velenje 2:2 1:0 0
15 Aluminij - Mura 0:2 1:1 0
16 Krko - Aluminij 1:3 1:0 1
16 Mura - Gorica 1:0 2:0 5
16 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:2 1:1 1
16 Domale - Celje 1:1 2:1 1
16 Maribor - Triglav Kranj 4:1 4:1 7
17 Maribor - Krko 3:0 1:0 5
17 Triglav Kranj - Domale 1:4 2:2 0
17 Celje - Rudar Velenje 2:0 1:1 0
17 Olimpija Ljubljana - Mura 2:2 1:1 4
17 Gorica - Aluminij 0:1 1:0 0
18 Krko - Gorica 1:0 1:0 7
18 Aluminij - Olimpija Ljubljana 6:2 1:3 0
18 Mura - Celje 0:1 1:0 0
18 Domale - Maribor 1:2 1:2 7
19 Domale - Krko 2:1 1:0 4
19 Rudar Velenje - Maribor 1:3 0:1 4
19 Mura - Triglav Kranj 0:0 2:0 1
19 Aluminij - Celje 4:1 1:1 1
19 Gorica - Olimpija Ljubljana 1:3 1:0 1
20 Krko - Olimpija Ljubljana 1:4 0:0 0
20 Celje - Gorica 4:3 1:1 0
20 Triglav Kranj - Aluminij 3:0 1:0 5
20 Maribor - Mura 1:1 2:0 0
20 Domale - Rudar Velenje 6:2 1:1 0
25 Aluminij - Krko 1:1 3:1 1
25 Gorica - Mura 0:1 1:2 4
25 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 3:3 1:1 4
25 Celje - Domale 2:3 1:0 0
25 Triglav Kranj - Maribor 1:2 1:2 7
26 Krko - Maribor 0:1 0:4 5
26 Domale - Triglav Kranj 6:1 1:0 4
26 Rudar Velenje - Celje 0:3 1:1 0
26 Mura - Olimpija Ljubljana 0:0 1:0 1
26 Aluminij - Gorica 3:1 1:1 1
27 Gorica - Krko 1:2 2:0 0
27 Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:0 3:1 4
27 Celje - Mura 0:2 2:0 0
27 Triglav Kranj - Rudar Velenje 0:4 1:0 0
27 Maribor - Domale 1:0 2:0 5
28 Krko - Domale 1:2 1:1 1
28 Maribor - Rudar Velenje 3:1 2:0 4
28 Triglav Kranj - Mura 2:1 1:0 4
28 Celje - Aluminij 1:0 3:1 4
28 Olimpija Ljubljana - Gorica 3:1 2:1 5
29 Olimpija Ljubljana - Krko 3:2 5:0 4
29 Gorica - Celje 4:0 3:2 4
29 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 1:0 4
29 Mura - Maribor 2:2 1:1 4
29 Rudar Velenje - Domale 1:2 1:2 7
30 Krko - Rudar Velenje 1:2 1:1 1
30 Domale - Mura 1:1 2:0 0
30 Maribor - Aluminij 1:1 3:1 1
30 Triglav Kranj - Gorica 1:1 1:0 1
30 Celje - Olimpija Ljubljana 1:0 0:2 0
31 Celje - Krko 0:0 1:0 1
31 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 1:0 4
31 Gorica - Maribor 1:3 2:3 5
31 Aluminij - Domale 0:3 1:3 5
31 Mura - Rudar Velenje 3:3 1:1 4
32 Krko - Mura 0:3 1:2 4
32 Rudar Velenje - Aluminij 3:0 1:1 0
32 Domale - Gorica 2:1 3:0 4
32 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:3 1:0 0
32 Triglav Kranj - Celje 0:3 1:0 0
33 Triglav Kranj - Krko 3:1 1:1 1
33 Celje - Maribor 1:3 0:1 4
33 Olimpija Ljubljana - Domale 1:4 1:1 1
33 Gorica - Rudar Velenje 1:2 1:0 1
33 Aluminij - Mura 0:1 0:1 7
34 Krko - Aluminij 1:3 0:0 0
34 Mura - Gorica 3:0 2:1 4
34 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:2 1:2 7
34 Domale - Celje 1:1 1:1 7
34 Maribor - Triglav Kranj 3:3 5:2 0
35 Maribor - Krko 2:0 3:1 4
35 Triglav Kranj - Domale 1:4 1:1 1
35 Celje - Rudar Velenje 0:2 1:1 0
35 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 1:0 7
35 Gorica - Aluminij 0:0 1:1 4
36 Krko - Gorica 3:2 1:0 4
36 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:1 1
36 Mura - Celje 1:1 1:0 1
36 Rudar Velenje - Triglav Kranj 2:2 2:0 1
36 Domale - Maribor 2:1 1:1 1

<< nazaj na povzetek









0.krog LESTVICA
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA

 
NK Maribor
FC Shakhtyor Soligorsk
 
06-07-2022
20.15