Pregled učinka udeležencev reprezentančnih akcij
VRNITEV REPREZENTANTOV
Pred zaključnim delom priprav na nadaljevanje prvenstva in dopolnitvijo moštva na treningih še pregled udeležencev reprezentančnih akcij. Pet naših predstavnikov je vpisalo pet novih nastopov v majicah z državnim grbom.

Antoine Makoumbou: obakrat med selektorjevimi izbranci za reprezentanco Konga v afriškem delu kvalifikacij za uvrstitev na svetovno prvenstvo: najprej ob remiju (1:1) igral od 64. minute, ob porazu z 1:2 v drugi zaporedni tekmi proti reprezentanci Toga pa vstopil v 81. minuti

Nino Žugelj: ob remiju mlade slovenske izbrane vrste proti Angliji (2:2) na igrišču do 80. minute, prispeval je asistenco za izenačenje na 2:2, po njegovi podaji pa je bil dosežen tudi prvi zadetek; na drugi tekmi proti Albaniji (0:2) zaradi lažje poškodbe ni igral

Mirko Mutavčić: v dvoboju z Anglijo, svojem debitantskem za selekcijo U21, igral do 37. minute, proti Albaniji ni dobil priložnosti

Vid Koderman: proti Angliji izven kadra, proti Albaniji igral od 77. minute

Robert Voloder: na preizkušnjah nemške selekcije U20 proti Poljski in Romuniji ni dobil priložnosti