Novica
Selekcija U-19 je premagala Ilirijo s 3:1, U-17 z 1:0
NOVIH 6 TOČK ZA VRH LESTVICE
Aljoša Matko znova zadel 2x
Znova dvojna zmaga v dvojnem programu, tudi v 20. krogu 1. SML & SKL 6 točk za vijol’čne upe v dvobojih proti Iliriji.

Selekcija U-19 je slavila s 3:1, strelski pohod je nadaljeval Aljoša Matko. Prvi strelec lige (18 zadetkov) je zadel dvakrat, v 17. in 66. minuti (drugi gol z enajstmetrovke). Vmes pa je za povišanje vodstva na 2:0 mrežo zatresel Nick Hanik Horvat. Igrali so Jurca, Šlamberger, Pirtovšek, Maher, Kolmanič, Frešer (74’ Penič), Cener, Ferčič, Horvat, Kotnik, Matko.

Vrstni red v 1. SML: Maribor in Domžale po 43 točk, Aluminij 37, Olimpija 35, Bravo Publikum 34, VOC Celje in Krško po 30.

Najučinkovitejšega igralca lige imamo tudi v 1. SKL. Žan Vipotnik je zdaj že pri 22. doseženih zadetkih, tokrat je zabil zmago z 1:0 v 20. minuti. Igrali so Gorenjak, Bobarić, Krašovic, Obreht, Verdnik, Gorenak (56’ Ciganović), Turičnik (49’ Ajhmajer), Medved (49’ Bloudek), Jelerčič, Zajšek, Vipotnik.

Vrstni red v 1. SKL: Maribor 45, Domžale 41, Mura 34, Ilirija 31, Olimpija 30, Gorica in VOC Celje po 29.