Tekma slovenske nogometne lige
Aluminij - Rudar

kraj
datum
17.03.2019
stadion
Športni park NK Aluminij
sodnik
Balažič Dejan
gledalcev
200
4:0
OCENI IGRALCE
 
 
 
 
NK Aluminij
NK Rudar
22
Janžekovič Luka
3
Amuzie Stanley
4
Kontek Ivan
6
Petrovič Dejan
9
Matjašič Jure
10
Vrbanec Matic
19
Maloku Elvir
20
Muminović Sanin
23
Horvat Mario Lucas
66
Martinović Ilija
99
Krajnc Alen
13
Matej Radan
3
Hrubik David
4
Kašnik David
8
Trifković Damjan
17
Radić Dominik
18
Škoflek Žiga
23
Tomašević Josip
27
Arap David
44
Ćosić Marko
45
Robert Pušaver
96
Kobiljar Rijad
 


Statistika medsebojnih tekem

tekme zmage neodločeni porazi goli

Vse tekme
Aluminij 20 8 4 8 32
Rudar Velenje 20 8 4 8 32


Športni park Kidričevo
Aluminij 10 5 1 4 19
Rudar Velenje 10 4 1 5 14


Stadion ob jezeru
Aluminij 10 3 3 4 13
Rudar Velenje 10 4 3 3 18



Vse medsebojne tekme

2019/2020  31.krog Rudar Velenje - Aluminij 1:3  (1:2)  več
2019/2020  22.krog Aluminij - Rudar Velenje 1:0  (0:0)  več
2019/2020  13.krog Rudar Velenje - Aluminij 1:2  (1:0)  več
2019/2020  4.krog Aluminij - Rudar Velenje 1:1  (1:0)  več
2018/2019  32.krog Rudar Velenje - Aluminij 3:0  (0:0)  več
2018/2019  23.krog Aluminij - Rudar Velenje 4:0  (1:0)  več
2018/2019  14.krog Rudar Velenje - Aluminij 3:2  (1:1)  več
2018/2019  5.krog Aluminij - Rudar Velenje 3:0  (1:0)  več
2017/2018  35.krog Aluminij - Rudar Velenje 1:3  (1:1)  več
2017/2018  26.krog Rudar Velenje - Aluminij 4:2  (2:0)  več
2017/2018  17.krog Aluminij - Rudar Velenje 0:2  (0:0)  več
2017/2018  8.krog Rudar Velenje - Aluminij 0:0  (0:0)  več
2016/2017  34.krog Rudar Velenje - Aluminij 2:2  (2:2)  več
2016/2017  25.krog Aluminij - Rudar Velenje 3:0  (1:0)  več
2016/2017  16.krog Rudar Velenje - Aluminij 0:0  (0:0)  več
2016/2017  7.krog Aluminij - Rudar Velenje 0:3  (0:1)  več
2012/2013  31.krog Aluminij - Rudar 3:5  (1:2)  več
2012/2013  22.krog Rudar - Aluminij 3:0  (1:0)  več
2012/2013  13.krog Aluminij - Rudar 3:0  (0:0)  več
2012/2013  4.krog Rudar Velenje - Aluminij 1:2  (0:1)  več






36.krog LESTVICA
STRELCI
Celje
69
Maribor
67
Olimpija
67
DNŠ Mura
56
Aluminij
55
Bravo
49
Tabor Sežana
46
Domžale
43
Triglav
32
Rudar
12
 
NK Maribor
FC Slovačko
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
2
1
08-08-2020
17:30
.krog